Home Shopping Femei in CTRL Fashion Lifestyle Beauty Diet & Health How to Love & Sex Bloguri Gossip Video
marime text:

Dana Marijuana: Daca o sa ma casatoresc vreodata, as vrea sa imi creez singura rochia de mireasa! VIDEO

Dana Marijuana a revenit in forta in lumea mondena a capitalei. Dupa ce recent am intalnit-o la o lansare de restaurant si ne-a vorbit despre schimbarea stilului ei vestimentar, Perfecte.ro a dat de Dana si la un eveniment de fashion, unde ne-a facut o promisiune. Marijuana spune ca va crea o linie de tricouri accesorizate special pentru Perfecte.ro.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



La evenimentul care a avut loc in clubul Gaia, Dana Marijuana a purtat pe cap un accesoriu special, din colectia ei, realizat din 2000 de perle. "In creatiile mele imi place sa folosesc cristalele, sticla de Murano, pietrele semipretioase - sunt cele mai de calitate", ne-a spus Dana.

Dana Coteanu ne-a marturisit ca i-ar placea ca in viitor sa faca un pas inainte in cariera ei - si anume sa se apuce de creat si haine, nu numai bijuterii.

"As vrea la un moment dat sa pot sa creez o rochie. Am zis ca daca ma casatoresc vreodata, rochia pe care o voi purta va fi creata de mine", a spus Dana Marijuana.

Fii tot timpul in CTRL! Citeste Perfecte.ro direct de pe telefonul mobil, pe m.perfecte.ro
Scrie un comentariu



  • jeleu (2011-02-08 01:35:25)
    ce dinti faini are
    raspunde »
 
 

 

 
Andra  aparitie dezastruoasa  aparitie sexy  aparitii sexy  Cannes  Cannes 2012  ducesa de Cambridge  Eva Longoria  haine  Irina Shayk  Jennifer Lopez  Met Gala 2012  moda  pictorial sexy  rochie  rochie sexy  Romanii au talent  sexy  stil vestimentar  tinute de vedete