Cuplul soc care a atras toate privirile la plaja: ea fotomodel piele si os, el cu burta si cu lant de aur

Fotomodelele sunt ca un magnet pentru barbatii cu multe milioane in conturi. Acestia le etaleaza ca pe niste trofee la evenimente mondene, la petreceri sau pe yachturile lor de lux.
Cuplul soc care a atras toate privirile la plaja: ea fotomodel piele si os, el cu burta si cu lant de aur

Probabil acesta este si cazul modelului ucranean Mila Krasnoiarova. Tanara, inalta si slaba, Mila are un iubit lipsit de stil, dar probabil cu multe milioane in conturi. 

10 nume romanesti de fete, predestinate succesului

Barbatul cu care femeia s-a afisat pe plajele din Miami nu pare prea preocupat de felul in care arata: este supraponderal, iar la gat poarta un lat cu o cruce imensa.

Daca el atrage atentia cu kilogramele in plus, Mila Krasnoiarova uimeste cu silueta ei firava: in costum de baie i se disting toate oasele din corp.

Cum sa arati bine dupa nastere: 6 pasi pentru un abdomen plat in doar 7 zile

FULLSCREEN
Cuplul soc care a atras toate privirile la plaja: ea fotomodel piele si os, el cu burta si cu lant de aur
  • /
baubau (2013-12-28 22:31:45)
A iesit de la Auschwitz acum? Schiletronica. Foto model pentru scheleti.
camelia (2013-12-27 21:11:43)
Poza e veche. A aparut in presa exact acum un an.
TUTU (2013-12-27 18:43:36)
E groaznica slabanoaga si urata.Abia ea este urata ,el este OK.cINE NU ARE SLABANOG LANGA ,NU STIE CE INSEAMNA.e GROAZNIC!!!
El Condor (2013-12-26 18:46:42)
Ea o 3,14zda cracanata, el rrom den' Fehrenthary . Cuplau phefhecth .
LSD USA (2013-05-13 12:15:34)
Tare gagica :) Se ascunde dupa o coada de matura fara probleme :)
myomayo (2013-05-12 21:43:13)
iar la gat poarta un LAT cu o cruce IMENSĂ........Măăăăă nenorociților cine vă mai plăteste si pe voi să fiți Știriști.....mă intreb de unde naiba vă culege???? Da frate caut o stire de senzatie fac un titlu bombă...ok de acord...dar nu mai EXAGERAȚI cu detaliile fraților....Sunte-ți penibili...si eu am lucrat in presă dar inainte să dau drumul la un material l-am citit de două ori...acuma că mai scapă o literă e ok se acceptă...na poate ai scris in grabă.....dar să scrii ca avea o cruce IMENSĂ ...abea se vede la pieptul lui....Hai să o lăsăm moartă...și fata aceea....așa e ea cum zicea cineva mai sus...ori anorexie ori asa cere locul de muncă..poate in Ucraina trebe sa fii uscata ca sa devii ” Fotomodeală”...Sau poate asa e de la natură...am 2 prietene care arată ca EA....dar așa e structura lor...na ce să-i faci? Sănătoase să fie.
Ana (2013-04-07 11:33:23)
V-ati gandit ca poate femeia asta are constructia de asa natura sa fie slaba ? N-ati vazut femei care mananca orice, la orice ora si au 40 kg ? Eu am vazut ! Credeti ca daca se ingrasa, o sa aiba si sani ? Daca nu are de la natura, nu o sa aiba nici daca se face de 100 kg (vor fi doar niste gogosi de grasime acolo, care vor arata...bleahh ). De aia vezi pe strada numai sunci in colanti (vorba unui cunoscut, shaorma cu tinte), deoarece se sare cu gura ca decat asa, mai bine 80 kg ! Nu va pune dragelor nimeni sa aratati ca fata de mai sus ! Puteti avea 35 kg sau 90 ! Fiecare e liber sa arate cum vrea, cum se simte bine ! Cat despre anorexie, multi inca nu prea stiu exact ce este aia ! Atata rautate.... V-a cerut fata asta de mancare, de o jigniti in fel si chip ? Simplu, nu-ti place, nu te uiti ! Femeile nu sunt obligate sa arate ca ea, nici barbatii sa aiba iubite ca ea !! Simplu !!!
Sonia (2013-04-04 17:42:58)
Da bine spui Andrei!
Bratari jai-dam si shamballa doar pe (2013-04-04 14:12:51)
Preferatele vedetelor, bratarile jai-dm doar pe le unice in Romania la preturi accesibile