Cuplul soc care a atras toate privirile la plaja: ea fotomodel piele si os, el cu burta si cu lant de aur

Fotomodelele sunt ca un magnet pentru barbatii cu multe milioane in conturi. Acestia le etaleaza ca pe niste trofee la evenimente mondene, la petreceri sau pe yachturile lor de lux.
Cuplul soc care a atras toate privirile la plaja: ea fotomodel piele si os, el cu burta si cu lant de aur

Probabil acesta este si cazul modelului ucranean Mila Krasnoiarova. Tanara, inalta si slaba, Mila are un iubit lipsit de stil, dar probabil cu multe milioane in conturi. 

10 nume romanesti de fete, predestinate succesului

Barbatul cu care femeia s-a afisat pe plajele din Miami nu pare prea preocupat de felul in care arata: este supraponderal, iar la gat poarta un lat cu o cruce imensa.

Daca el atrage atentia cu kilogramele in plus, Mila Krasnoiarova uimeste cu silueta ei firava: in costum de baie i se disting toate oasele din corp.

Cum sa arati bine dupa nastere: 6 pasi pentru un abdomen plat in doar 7 zile

FULLSCREEN
Cuplul soc care a atras toate privirile la plaja: ea fotomodel piele si os, el cu burta si cu lant de aur
  • /
io dixit (2012-11-27 10:36:40)
mai bine arata el. ;-) chiar daca-i manelist!
maya (2012-11-25 22:49:40)
Adresat femeilor: slabatura asta are mai mult succes decat veti avea voi toata viata voastra, asa ca lasati invidia deoparte...ea vinde o imagine si atat timp cat ii merge bine inseamna ca asta cere piata...poate voua nu va convine, dar pentru societatea in care profeseaza e perfecta
dana (2012-11-25 16:13:03)
,,,vai de mine asta se numeste anorexie fara nici o indoiala...ma sperie ...daca si astea mai sunt fotomodele oare adevaratele fotomodele cum sunt'????????????
andrei (2012-11-25 08:53:29)
Singurul sentiment pe care mi-l provoaca modela e sila. Imi taie orice erectie instant. Arata groaznic. Pur si simplu schelet ambulant. Noi barbatii cautam o femeie cu forme rotunde(nu grasa) adica fund bombat, solduri late, ceva sani (nu bube) si care sa aiba tonus, sa-ti inspire energie vitalitate. Ori mortaciunea aia nu inspira decat lagar de concetrare.
fane (2012-11-25 06:35:12)
oribila, schelet ambulant, oare asta nu se uita in oglinda !
luk (2012-11-25 02:43:11)
Pffffff cata cruceaaaaa pfffffffffffffff imensaaaa frate imensaaaaa,ce stire d *****
MariaM (2012-07-15 15:58:23)
Ea chiar arata bine si scuza-ma decat sa-ti atarne suncile si sa ai xxx la costumul de baie...si nici el nu e urat.Nu vad ce e exagerat aici!
tddy (2012-07-07 16:37:40)
Mie nu mi se pare ca arata urat deloc ,e doar o fata slaba ,pur si simplu .Nu putem sa aratam toti la fel ,unii sunt mai slabi ,altii mai grasi ,altii putin mai grasi ,altii cat casa .
vulpea (2012-07-06 18:45:04)
@nume-sa mori tu ca e slaba?da sigur ai vrea sa i-o tragi oleaca...hai zi,nu-i asa?:))) si restu care spuneti ca-i "schiloada",in special fetele...crapati DE CIUDA,OFTICATELOR!!! muriti inverzite de ciuda:))))si eu sunt slaba si am un sentiment imposibil de redat in cuvinte(evident,un sentiment bun:))) cand vad cum se uita mai toate proastele la mine galbene de invidie:)))
nume (2012-07-06 15:57:35)
ce slaba e tipa..
Recomandari