Cuplul soc care a atras toate privirile la plaja: ea fotomodel piele si os, el cu burta si cu lant de aur

Fotomodelele sunt ca un magnet pentru barbatii cu multe milioane in conturi. Acestia le etaleaza ca pe niste trofee la evenimente mondene, la petreceri sau pe yachturile lor de lux.
Cuplul soc care a atras toate privirile la plaja: ea fotomodel piele si os, el cu burta si cu lant de aur

Probabil acesta este si cazul modelului ucranean Mila Krasnoiarova. Tanara, inalta si slaba, Mila are un iubit lipsit de stil, dar probabil cu multe milioane in conturi. 

10 nume romanesti de fete, predestinate succesului

Barbatul cu care femeia s-a afisat pe plajele din Miami nu pare prea preocupat de felul in care arata: este supraponderal, iar la gat poarta un lat cu o cruce imensa.

Daca el atrage atentia cu kilogramele in plus, Mila Krasnoiarova uimeste cu silueta ei firava: in costum de baie i se disting toate oasele din corp.

Cum sa arati bine dupa nastere: 6 pasi pentru un abdomen plat in doar 7 zile

FULLSCREEN
Cuplul soc care a atras toate privirile la plaja: ea fotomodel piele si os, el cu burta si cu lant de aur
  • /
eu (2012-07-04 14:05:37)
si eu sunt slaba...poate mai slaba decat asta...si nu de aceea ca nu mananc...
nulu (2012-07-04 14:00:40)
Au mama!! pare gasita la SOMALIA......
yo (2012-07-04 13:37:13)
Ea e de speriat! Mai bine arata el cu putina burta, decat ea cu niste oase imbracate in piele.
ana (2012-07-04 13:35:53)
doamne ce articol penibil .. in primul rand, nu poti sa scrii un articol bazat pe ipoteza ca el "probabil are multe milioane in conturi" .. daca vrei sa judeci, macar asigura-te ca nu judeci degaba .. in al doilea rand .. care este marea ciudatenie in cuplul asta?ea e foarte slaba pt ca e fotomodel .. el nu are nici 200 de kile, nici 70 de ani, nici nu e hidos .. deci pe ce baza ii judecam totusi? daca se tine de mana cu un fotomodel trebuie sa aiba si el 45 de kile? nu va mai tot socati atata pt toate porcariile ca acest cuplu nu are nimic iesit din comun .. sunt doi oameni normali care se plac in ciuda faptului ca ea nu e "bomba sexy" si el nu locuieste in sala (da .. soc .. mai exista si oameni din`astia)
ilie (2012-07-04 13:33:58)
REGELE SEXULUI DIVIN E AICI:DOAMNELOR PREGATITI-VA SA SALIVATI:a venit ilie.
Lori (2012-07-04 13:08:43)
Ea e groaznic de slaba si de fara noima, el e cu burta si cu crucea aia hidoasa rezemata de ea, dar nu vad de ce el ar fi uratul in aceasta poza :))
r.g (2012-07-04 13:08:17)
dak si el se poate numi supraponderal :)) ... de la un om cu burta la un om supraponderal e o maaare distanta :)))
alexandra (2012-07-04 13:05:44)
exagerati!!! zilnic! tot mai mult! w t f??
Iuli (2012-07-04 12:41:09)
Eu nu inteleg de ce va tot pasa de anumite cupluri.Ca ea e slaba si el mai plin ca ea, care e problema? nu sunt toate cuplurile perfecte, si ei 2 se simt bine. Care e problema voastra? Nu toata lumea e fotomodel, nu toata lumea face fotbal, si nu toate lumea are aceea suntem diferiti. Eu nu pot sa inghit prostia asta.Va luati de fiecare persoana in parte pentru ce? Ca sare in evidenta nu stiu ce defect? nu fratilor, stai la voi acasa si nu mai comentati atata
Irina (2012-07-04 12:35:12)
Ea este de groaza!!! Parca ar fi iesit acum de la Auschwitz. IAr el are tatele mai mari ca ea; de ce nu poarta sutien?
Viorica Dăncilă, propunerea de premier a PSD. Liviu Dragnea: ”Susține Legile Justiției. Este foarte respectată în partid”
Recomandari