Rochia pe care o singura femeie din lume isi permite sa o poarte. Vezi de ce a blocat aceasta vedeta traficul cand a iesit imbracata asa

Exista rochii maxi, rochii midi, rochii mini si rochii atat de mini incat doar Jennifer Nicole Lee, regina fitness-ului din America, poate sa le poarte.
Rochia pe care o singura femeie din lume isi permite sa o poarte. Vezi de ce a blocat aceasta vedeta traficul cand a iesit imbracata asa

Vedeta a fost surprinsa ieri de paparazzi pe strazile din Miami imbracata intr-o tinuta caracteristica: o rochie incredibil de mulata si de scurta si o pereche de pantofi cu tocuri ametitoare.

Cum sa arati bine dupa nastere: 6 pasi pentru un abdomen plat in doar 7 zile

Look-ul a fost unul inspirat de anii '80, daca tinem cont de croiala rochiei, precum si de accesorii (cureaua lata alba, ghetele albe, ochelarii de soare, cerceii si colierele suprapuse). Pana si absenta sutienului aduce aminte de spiritul acelei perioade lipsite de inhibitii.

Judecand dupa forma fizica impecabila in care se afla, ne vine greu sa credem ca Jennifer are 37 de ani! Poate ca are gusturi vestimentare dubioase, dar in mod cert are o silueta de invidiat!

5 legume care te ajuta sa scapi de burtica dupa nastere

Spune si tu: ce parere ai despre corpul vedetei?

Citeste si:
Dansul asta te lasa cu gura cascata! E incredibil cum se misca iar clipul lor a devenit deja viral dupa cateva zile! VIDEO

FULLSCREEN
Rochia pe care o singura femeie din lume isi permite sa o poarte. Vezi de ce a blocat aceasta vedeta traficul cand a iesit imbracata asa
  • /
invidiosilor (2013-03-28 23:12:02)
Ce oamenii rai,daca ii sta bine cu orice si arata bine de ce sa nu se imbrace asa.Cum ***** noi romanii daca vedem o fata/femeie pe strada imbracata asa,repede zicem ca e *****,parasuta.Asa ne a placut noua mereu,sa comentam de alti cum se imbraca,cum vorbesc,cum se poarta,cum arata,de-aia tara asta nu ajunge nicaieri,din cauza unor oamenii "incuiati"la minte,care inca au parerii ca pe timpul comunismului.
Looore (2013-03-22 20:01:48)
Omg! Imbracamintea ma duce cu gandul prin 2009-2010.Frate,multe accesorii,pantofii oribili.Parca se duce pe centura.Intr-adevar arata bine,insa... daca arati bine trebuie sa stii sa te imbraci,nu arunci o rochie exagerat de scurta,multe accesorii si pantofii aia oribili.Unde e bunul simt?
Dandy (2013-03-22 19:47:05)
saraca, o bate vantul. Si totusi, nu trebuie sa ai corpul ei, hainele ei, averea ei pentru a fi feriricita. O lady asta ar trebui sa gandeasca, nusa arete cat mai vulgar posibil!
pentru toate pizd3!3 (2012-11-28 23:13:15)
aratati si voi ca asta si poate nu v-ar mai insela barbatii .... eu unu sa am o nevasta asa de buna eu as obliga-o (la figurat vorbind ) sa se imbrace asa , si m-ar durea in p00l@ de ce zic alte stoarfe la care nici nu m-as uita.... e o mandrie si pentru barbatul de langa ea ... credeti-ma... :D
maria (2012-11-28 12:48:49)
inna 2... mai scuteste-ne.... sunt femei care la 40 de ani arata de 27 si nu ies pe strada imbracate in halu asta...acuma ca tu la 32 de ani ai corp de 16...(:)) vezi sa nu-ti fie valabila zicala ....Din spate liceu din fatza muzeu...Hai PAAA o zi buna!!!!(Data viitore comenteaza la subiect si nu te mai pierde in detalii inutile...)
inna2 (2012-11-26 11:34:29)
are 37 de ani asa ca taceti din gura invidioaselor nu vedeti ce bine arata .pt meseria bani si locul unde traieste e normal saa se imbrace in felu acesta .normal ca la voi la tara nu va permiteti asa ceva .mai ales ca va cad pieile pe voi .eu la 32 de ani si imi dau 27 maxim ..si am corp de gagica de 16 ani pt ca iubesc sportu si pe mine .cunosc fete de 26 de ani care le dai 35 si poate au un singur copil si nu au timp nici sa se machieze .dar au timp de fumat si stat la cafele ca deacum maritate gata ce le mai trebui sa se aranjeze .si cand barbatu de langa ele vede una misto ele zic ca tipa e ***...a .invidiaaaaaa si lenea va face sa vb asa ahaha de alte bunatati :))
andreea (2012-11-24 20:09:57)
Ori prostituatele ori asta e acelasi lucru! Ce vrea sa ne arate? Ca nu are celulita si ca are picioare lucrate? Poate nu e singura frate care dispune de un asa corp da` majoritatea il pastreaza pentru ele nu se dezbraca doar ca sa primeasca mai multe like.uri pe facebook sau cine stie ce alt ceva. Trist,dar adevarat! S-a uitat rusinea de alta data! Atunci macar fetele care se dezbracau erau nevoite sa faca lucru` asta pentru asi castiga si ele macar o paine..da` acum astea se dezbraca din placere sau sa vada Vasile cate like.uri primeste ea pe facebook:-j
inka (2012-11-23 18:11:48)
arata ca o vaca incaltata :))
silver jewellery (2012-11-23 17:52:54)
https***/media/set/?set=a.434383623293479.109555.426432277421947&type=1