Risto Radunovic are o iubită superbă! Cum arată Stefana Petrovic, partenera eroului de la FCSB

FCSB a reușit să se califice în grupele Conference League, după ce a câștigat cu 3-1 meciul din deplasare, cu Viking, iar golul decisiv a fost înscris din penalty în minutul 94 de Risto Radunovic.

Jucătorul din Muntenegru a fost eroul celor de la FCSB și în partida cu Saburtalo, atunci când a marcat golul calficării în minutul 87, tot din penalty. Astfel, putem spune că Risto Radunovic a fost omul decisiv în Europa al echipei antrenate de Nicolae Dică.

Puțini știu însă că Risto Radunovic are o iubită superbă, pe Stefana Petrovic, care apare în multe postări de pe Instagram ale jucătorului de fotbal.

Cel mai recent, cei doi au fost văzuți împreună pe celebra rețea de socializare în luna iunie, atunci când au fost în vacanță. Iar pozele cu ei au adunat sute și chiar mii de like-uri din partea internauților.

Meciurile celor de la FCSB din grupele Conference Leagur se vor vedea la PRO TV și online pe VOYO

Vezi și: EXCLUSIV pe VOYO - „La Oraș” - O comedie blană în jungla urbană